ŠOKI, TRYPKI, 2021!

 

 

Šoki, Trypki 2021 aprašas

 

Maloniai kviečiame atvykti į tradicinį liaudiškų šokių festivalį „Šoki, trypki 2021“ lapkričio 13 d. 14 val. Kauno kultūros centre. Festivalis skirtas KKC liaudiškų šokių kolektyvo „Suktinis“ 85-mečiui paminėti. Lietuvos nacionalinį meną propaguojantys meno kolektyvai pristatys naujausius ir Lietuvos aukso fondo lietuviškus sceninius šokius bei muziką.

 

Festivalis – respublikinis, nemokamas. Jame dalyvaus 8 kolektyvai iš visos Lietuvos, daugiau kaip 150 dalyvių/atlikėjų.

 

Su renginiu susipažinti galima čia: https://kaunokulturoscentras.lt/naujienos/lapkricio-13-d-kauno-kulturos-centre-respublikinis-tradicinis-liaudisku-sokiu-festivalis-soki-trypki-2021/

 

Festivalio FB event’as: https://cutt.ly/wTykbvN

 

Renginyje gali dalyvauti asmenys atitinkantys Galimybių paso kriterijus.

 

Pagarbiai

Gabrielė Krapikaitė

 

KKC / Kauno kultūros centras

Komunikacijos specialistė

+370 682 10105

g.krapikaite@kaunokulturoscentras.lt

www.facebook.com/kaunokulturoscentras

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content