Kontrolės ir audito tarnyba

Misija – kurti naudą visuomenei, padedant Kauno miesto savivaldybei išmintingai valdyti finansus ir turtą.

Vizija – pažangi, profesionali, atvira įstaiga – geras patarėjas.

Vertybės:

  • kompetencija – esame savo srities profesionalai, darbą atliekame kokybiškai, sąžiningai, atsakingai, skatiname kūrybiškumą, siekiame tobulėti, esame žingeidūs ir novatoriški;
  • bendradarbiavimas – veikiame išvien dėl bendro tikslo, dalijamės žiniomis ir patirtimi, diskutuojame ir geranoriškai padedame vieni kitiems;
  • atsakingumas – esame atsakingi už savo darbus, sprendimus ir siūlymus, dirbame taip, kad galėtume didžiuotis Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba ir jos veikla.

 

Kauno miesto savivaldybės kontrolierė Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba
Žana Gasparavičienė Laisvės al. 94A, Kaunas
tel.: 8 645 15217 tel.: 8 37 42 37 89
el. paštas: zana.gasparaviciene@kaunas.lt el. paštas: kontrole@kaunas.lt

NAUJIENOS

Pasirašyta projekto „Auditų dokumentavimo ir analizės informacinės sistemos diegimas SKAT veikloje“ finansavimo sutartis

Savivaldybių kontrolierių asociacija, pritarus visų Lietuvos savivaldybių kontrolieriams, šių metų gruodžio 22 d. su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė projekto „Auditų dokumentavimo ir analizės informacinės sistemos (ADAIS) diegimas savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų (SKAT) veikloje“ (kodas Nr. 10.1.1-ESFA-V-912-01-0043) finansavimo sutartį. Projektas įgyvendinamas ES struktūrinių fondų lėšomis, skiriant iki 592 626,43 Eur. Projekto veikla – Auditų dokumentavimo ir analizės informacinės sistemos (toliau – ADAIS) sukūrimas ir diegimas visose SKAT.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti SKAT atliekamų auditų ir su auditais susijusių veiklų kokybę, skaidrumą ir atskaitomybę, o uždavinys – kompiuterizuoti visose SKAT atliekamus audito procesus.

Projekto įgyvendinimo metu bus:

  • visų Lietuvos SKAT veikloje taikoma vieninga auditų dokumentavimo ir analizės informacinė sistema: sukurta vieninga sistema apimanti: finansinio, veiklos, atitikties auditų dokumentavimą, duomenų analizės įrankį ir rekomendacijų įgyvendinimo stebėsenos dokumentavimą; sukurtai sistemai atliktas testavimas, užtikrinant tinkamą naudojimą atliekamai veiklai ir atitikimą vartotojų poreikiams; sukurta sistema įdiegta visose SKAT.
  • Sukurtos sąlygos taikyti vieningą auditų dokumentavimo ir analizės informacinę sistemą visose Lietuvos SKAT: padidinta SKAT darbuotojų kompetencija audito vykdymo srityje (organizuoti mokymai, taikant vieningą sistemą); sukurtas pagalbinis įrankis vieningos sistemos tinkamai eksploatacijai bei naujai priimamų darbuotojų adaptavimui.

Įgyvendinus projektą, bus optimizuoti vykdomų auditų savivaldybių įstaigose ir įmonėse procesai, padidinta finansinių, veiklos, atitikties auditų kokybė ir rezultatyvumas. Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga planuojama 2023 m. birželio 22 d. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Projekto finansavimo tvarka, sąlygos ir veiklos gruodžio 22 d. buvo pristatytos savivaldybių kontrolieriams ir savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų darbuotojams nuotoliniu būdu organizuoto renginio metu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content