Dėl 21-ojo autobusų maršruto keitimo

Nuo rugpjūčio 12 iki rugpjūčio 25 dienos dėl greta prekybos centro „Mega“ vykdomos transporto mazgų rekonstrukcijos bus uždaryta nuovaža iš/į Lapes, esanti A1 kelyje, iškart už
A. Meškinio tilto Kaune. Nuo rugpjūčio 12 iki rugpjūčio 25 dienos 21-ojo Kauno pilis–Saliai–Šiaurinio aplinkkelio tiltas  maršruto autobusai važiuos iki  stotelės „Šiaurinio aplinkkelio tiltas“.  Iki stotelės „Panerys“ autobusai važiuos įprasta trasa.

Daugiau informacijos  http://www.stops.lt/kaunas/

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content