Pasitarimas dėl tolesnio mokymosi sėkmingumo ir pagalbos planuojant karjerą tobulinimo galimybių

2015 m. vasario 11 d. Kauno kolegijoje bendrojo ugdymo mokyklų vadovams, atsakingiems už pagalbos teikimą mokiniams planuojant karjerą, vyko pasitarimas „Dėl tolesnio mokymosi sėkmingumo ir pagalbos planuojant karjerą tobulinimo galimybių”, kuriame pranešimus skaitė Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti prezidentas, Kauno technologijos universiteto prorektorius prof. Pranas Žiliukas ir Kauno kolegijos studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Daiva Baranauskienė.

Pasitarimo metu buvo pristatyta stojimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarka, konkursinio balo skaičiuoklė, studijų programos ir kt.

Stojančiųjų į aukštąsias mokyklas potencialas, prof. Pr. Žiliukas, LAMA BPO prezidentas

Studijos, kurias gali pritaikyti, D. Baranauskienė, Kauno kolegijos studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content