Mokyklos, įgyvendinančios atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus

Į gimnazijas, įgyvendinančias atskirus savitos pedagoginės sistemos elementus, mokiniai priimami iš visos Savivaldybės teritorijos laisvu savo pačių ir (ar) tėvų apsisprendimu.

Netradicinis ugdymas

Netradicinis ugdymas – tai pagal formaliojo (pradinio, pagrindinio ir vidurinio) ir (ar) neformaliojo (ikimokyklinio, priešmokyklinio ir kito neformaliojo) ugdymo programas vykdomas ugdymas, grindžiamas savita pedagogine sistema ar atskirais jos elementais.

Netradicinio ugdymo koncepcija

Netradicinio ugdymo kryptys:

Šios sampratos elementus įgyvendina Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija.

Šios sampratos elementus įgyvendina Kauno Juozo Grušo meno gimnazija.

Šios sampratos elementus įgyvendina Kauno „Vyturio“ gimnazija.

Šios sampratos elementus įgyvendina  Kauno Veršvų gimnazija.

Šios sampratos elementus įgyvendina Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus.

Šią sampratą įgyvendina Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija.

  • Tautinių mažumų ugdymas

Šią programą įgyvendina Kauno tarptautinė gimnazija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content