Kovo 3 d. Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje vyko 7-8 klasių mokinių viktorina ,,Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“

Kovo 3 d. į Kauno Kazio Griniaus progimnaziją susirinko 7-8 klasių mokinių komandos ir istorijos mokytojai iš 22 Kauno mokyklų. Paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, skatinti mokinių istorinį sąmoningumą, mąstymą, padedantį orientuotis gyvenime, tapti atsakingais ir iniciatyviais piliečiais, gebančiais aktyviai dalyvauti visuomenės ir valstybės gyvenime, priimti apgalvotus sprendimus- toks buvo viktorinos ,,Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją“ tikslas.

Viktorinos metu mokiniai ne tik demonstravo puikias Lietuvos istorijos žinias, bet ir bendradarbiavo, ugdėsi komandinio darbo įgūdžius, sužinojo naujų faktų apie Lietuvos valstybingumo raidą. Viktoriną organizavo ir vedė istorijos mokytoja ekspertė Lina Kostiukovienė, pasitelkusi gausią vyresniųjų progimnazistų komandą bei kompetentingą vertintojų komisiją iš keturių Kauno mokyklų.

Viktorina vyko trimis etapais, varžėsi ir komandų kapitonai, kūrybiniame konkurse mokiniai bendradarbiavo, kurdami komandos herbą ir kredo, o pertraukėlėse džiaugėsi Kazio Griniaus progimnazijos tautinių šokių kolektyvo ,,Žolynėliai“, Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos dueto ir progimnazijos muzikuojančių mokinių parengta menine programa.

Viktorina intensyviai vyko net dvi valandas. Vertinimo komisija operatyviai išsiaiškino sėkmingiausiai dalyvavusius: I vieta džiaugėsi Bernardo Brazdžionio daugiafunkcio centro- mokyklos, II- Šv. Pranciškaus mokyklos, III- Juozo Urbšio katalikiškosios mokyklos mokinių komandos.

Tradicine mieste tapusi viktorina kasmet padeda ugdyti susidomėjimą Lietuvos istorine praeitimi, pagarbą praeities kartų palikimui, demokratijos, humanizmo, pilietiškumo, tautiškumo reikšmės praeityje ir šiandieniniame gyvenime suvokimą.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content