Kauno pedagogų kvalifikacijos centras pateikė paraišką tarptautiniam projektui „Efektyvios/veiksmingos ateities mokyklos vizija XXI-ame amžiuje“

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras bendradarbiaudamas su partneriais iš Suomijos ir Latvijos parengė ir pateikė vertinimui projektą „Efektyvios/veiksmingos ateities mokyklos vizija XXI-ame amžiuje“ pagal Nordplus Horizontal programą (tarpsektorinių projektų programa).

Projektu bus siekiama pagerinti mokinių ugdymo kokybę, mokinių skaitymo įgūdžius, tarpdalykinį mokymą ir mokymąsi, vertinamas informacinių technologijų poveikis mokymui(si).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content