Kauno Antano Smetonos gimnazijoje atidaryta plakatų paroda „Būk sąžiningas“

2015 m. balandžio 23 d. Kauno Antano Smetonos gimnazijoje įvyko mobilios plakatų parodos „Būk sąžiningas“ atidarymas. Šioje parodoje eksponuojami Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių antikorupcijos žinių ir kūrybos konkursui „Būk sąžiningas“ pateikti kūrybiniai mokinių darbai. Įtaigūs, informatyvūs, gražūs ir prasmingi mokinių plakatai jau penkerius metus keliauja po Kauno ir šalies viešąsias erdves.

Į parodos atidarymą susirinkusius mokinius ir svečius pasveikino Kauno Antano Smetonos gimnazijos direktorė Violeta Balčiūnienė. Šios gimnazijos gimnazistai atliko turiningą ir svarų montažą antikorupcijos tema. Po šeimininkų pasirodymo sveikinimo žodį tarė Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupės pirmininkė Vera Vasiljeva. Sveikindama parodos atidarymo dalyvius ji pabrėžė kaip svarbu kiekvienam iš mūsų vykdyti savo pareigą. Sąžiningai atliekama pareiga sąlygoja ir korupcijos nykimą, leidžia žmogui ugdyti antikorupcines nuostatas, sudaro prielaidas formuotis dorai ir sąžiningai visuomenei. Mokinius sveikinusi Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė surengė mini-viktoriną klausdama apie korupciją, jos formas, kovos prieš korupciją būdus.

Į parodos „Būk sąžiningas“ atidarymą Kauno Antano Smetonos gimnazijoje atvyko gretimų mokyklų mokiniai iš VDU „Rasos“ gimnazijos, Martyno Mažvydo ir Pilėnų pagrindinių mokyklų. Mokiniai ir mokytojai, svečiai buvo pakviesti apžiūrėti eksponuojamus mokyklos erdvėje parodos „Būk sąžiningas“ plakatus. Šiais mokslo metais parodoje – ir Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plakatų konkurso „Mano svajonių šalis – be korupcijos“ darbai. Tad parodai „Būk sąžiningas“ keliaujant po Kauną ir šalį, su įdomiais, turiningais ir kūrybiškais mokinių darbais gali supažindinti vis daugiau mūsų miesto ir šalies gyventojų.

Vera Vasiljeva

Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content