Kaunas stiprina tarptautinius ryšius: tęsiamas bendradarbiavimas su Hiratsukos miestu

Birželio 1 d. Kaune svečiavosi Hiratsukos miesto (Japonija) savivaldybės olimpinių ir parolimpinių žaidynių plėtros Planavimo ir politikos departamento direktorius Taisei Kigawa, Lietuvos – Japonijos mainų centro direktorius Kenjiro Tamaki, specialistai Taishi Takanashi ir Tomoyuki Takagi. Delegacija iš Japonijos susitiko su Kauno miesto meru Visvaldu Matijošaičiu, mero pavaduotoja dr. Rasa Šnapštiene, mero patarėjomis dr. Virginija Rupainiene, Orinta Leipute, Švietimo skyriaus vedėju Virginijumi Mažeika. Su Kauno m. mero pavaduotoja dr. Rasa Šnapštiene delegacija aptarė tolesnes Kauno ir Hiratsukos miestų bendradarbiavimo perspektyvas. Aptarta galimybė pasirašyti ketinimų protokolą tarp Kauno miesto ir Hiratsukos savivaldybių, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro ir Hiratsukos švietimo departamento, Kauno Panemunės pradinės mokyklos ir Minato pradinės mokyklos.

Svečiai lankėsi Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, kur buvo sutikti lietuvių tautiniais rūbais pasipuošusių Kauno K. Griniaus progimnazijos mokinių šokiu „Kepurinė“. Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė pristatė Centro veiklas, pasidžiaugė Kauno ir Hiratsukos pedagogų draugyste, akcentavo, jog bendradarbiavimas su Hiratsuka miestu suteiktų naujų žinių švietimo, sporto sistemos darbuotojams, atvertų platesnes galimybes moksleiviams.

Siekiant padėti geriau pažinti Lietuvos kultūrą, Kaune svečiai buvo pakviesti apsilankyti Žalgirio arenoje, Sugiharos muziejuje.

2018 m. spalio mėnesį planuojamas Hiratsukos švietimo vadovų delegacijos vizitas Kaune. Bendrystė tarp Kauno ir Hiratsukos miestų tęsiasi nuo 2016 m. rugsėjo.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content