Nevyriausybinių kūno kultūros ir sporto organizacijų projektai

2015-03-06

Informacija apie kūno kultūros ir sporto organizacijų projektų finansavimą 2015 metais

Kauno miesto savivaldybės taryba 2015 m. kovo 5 d. sprendimu Nr. T-99 patvirtino sporto organizacijų projektų finansavimo iš Kauno miesto savivaldybės biudžeto ar kitų finansavimo šaltinių 2015 m. lėšų naudojimo sąmata.

Biudžeto lėšų naudojimo sutartys bus pasirašomos iki 2015 m. balandžio 7 d.

Prašome sutartyje nustatytais terminais pateikti Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotų sporto projektų įvykdymo ir lėšų panaudojimo ataskaitas. Visas ataskaitas pristatyti į Kūno kultūros ir sporto skyrių, 9 aukštas, 97 kab.

Dėl sutarties pasirašymo ir ataskaitų pildymo klausimais prašome kreiptis į Kūno kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgą Navickienę, tel. 73 35 16, [email protected]

Sutarties forma

Projekto valdymo sąmata

LR finansų ministro patvirtinta Biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos forma (forma Nr. 2)

2015 06 Lesu panaudojimo ataskaita

Veiklos finansuojamos iš biudžeto lėšų, ir jos vertinimo kriterijų įvykdymo ataskaitos forma

Projekto įvykdymo ataskaita

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content