Prekybos žmonėmis prevencija / Smurto artimoje aplinkoje prevencija

KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE VEIKIANČIŲ ĮSTAIGŲ IR ORGANIZACIJŲ, TEIKIANČIŲ SOCIALINES PASLAUGAS SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE PAVOJŲ PATIRIANTIEMS ASMENIMS AR SMURTĄ PATYRUSIEMS ASMENIMS IR SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE PAVOJŲ KELIANTIEMS ASMENIMS IR ORGANIZUOJANČIŲ SMURTINIO ELGESIO KEITIMO PROGRAMŲ (MOKYMŲ) ĮGYVENDINIMĄ, SĄRAŠAS

Smurtas artimoje aplinkoje yra žmogaus teisių ir laisvių pažeidimas, jis priskiriamas prie visuomeninę reikšmę turinčių veikų. Įvertinus situaciją šeimoje, gali būti skiriama prevencinė priemonė, apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis, skirta smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriančiam asmeniui apsaugoti ir kuria pilnametis smurto artimoje aplinkoje pavojų keliantis asmuo įpareigojamas laikinai išsikelti iš gyvenamosios vietos, jeigu jis gyvena kartu su smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriančiu asmeniu, nesilankyti šio asmens gyvenamojoje vietoje, nesiartinti prie jo ir kartu su juo gyvenančių pilnamečių asmenų ir (ar) vaikų, nebendrauti, neieškoti ryšių su jais.

Specializuotos kompleksinės pagalbos centras (SKPC) – Lietuvos Respublikoje ar kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje arba kitoje Europos ekonominės erdvės valstybėje įsisteigęs viešasis juridinis asmuo ar jo padalinys, kuriam Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo 16 straipsnyje nustatyta tvarka suteikta teisė teikti specializuotą kompleksinę pagalbą smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriantiems asmenims ar smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims. Į SKPC galima kreiptis bendru numeriu visoje Lietuvoje – 8 700 55516.

https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/socialine-integracija/lt/veiklos-sritys/seima-ir-vaikai/seimos-politika/smurto-artimoje-aplinkoje-prevencija/specializuotos-pagalbos-centru-kontaktai?lang=lt

Organizacijų sąrašas

 

 

Nuotolinio renginio metu:

???̌??????? kaip sekasi Bažnyčios bendruomenei darbuotis šiame lauke, ???? ??????????? ?????????? ??????????? ????????? ??? ??̨ ?????????̨ mums papasakos policijos pareigūnas, teatro vadovė-režisierė. Kartu su Vidaus reikalų ministerijos atstove ???̌???????? prekybos žmonėmis situaciją mūsų šalyje. ???? ????????? ???????? atstovai ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai, teikiant pagalbą nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis. ?̨(??)??????????, kodėl yra svarbu kalbėtis apie šį reiškinį bei įgyvendinti įvairias prevencines veiklas!

???????? ??????? ???????. ?????̌???? ?????????!
Registracijos nėra, renginio nuorodą rasite apačioje.

NUORODA DALYVAUTI RENGINYJE:
https://us06web.zoom.us/j/83658039003

NUORODA Šv. Mišių transliacijai nuo 18 val.:
https://www.youtube.com/watch?v=yMYr9p7lMZI

Daugiau informacijos ir renginio DIENOTVARKĖ:
https://www.caritas.lt/…/renginys-nezinau-kas-yra…

Prekyba žmonėmis vyksta. Tai yra didžiausias šiuolaikinės modernios visuomenės skaudulys.
Ką mes žinome apie šį reiškinį? Ko nežinome? Kaip galime prisidėti, kad nukentėjusių, išnaudotų, apgautų žmonių būtų mažiau? Ar mes turime prisidėti?

DAUGIAU INFORMACIJOS RAISTE:

https://www.caritas.lt/news/renginys-nezinau-kas-yra-prekyba-zmonemis

2022.02.08-Renginio dienotvarkė


 

https://vrm.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/kova-su-prekyba-zmonemis

http://www.iom.lt/lt/ka-mes-darome-/prekybos-zmonemis-prevencija

http://prekybazmonemis.lt/apie-projekta/

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content