Klaipėdos miesto savivaldybės taryba 2021 m. rugsėjo 30 d. sprendimu Nr. T2-220 „Dėl sporto projektų finansavimo iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos nustatymo“ patvirtino Sporto projektų finansavimo iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašą, Sporto projektų vertinimo ekspertų atrankos aprašą ir Sporto projektų vertinimo ekspertų darbo reglamentą, kuriais vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Sporto skyrius inicijuoja sporto projektų ekspertų sąrašo sudarymą ir kviečia teikti kandidatūras tapti sporto projektų ekspertais.

Kvietimo nuoroda: https://www.klaipeda.lt/lt/naujienos/skelbimai/7656/klaipedos-miesto-savivaldybe-kviecia-tapti-sporto-projektu-vertinimo-ekspertais:2250

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content