Vilniuje, Grigiškėse vykusiame baidarių slalomo Lietuvos taurės finaliniame  etape vyrų kajakų klasėje sėkmė lydėjo Kauno baidarių slalomo klubo BSK „Regesa“ sportininkus. Vėjas Pranskūnas buvo nepralenkiamas K1M klasėje U-18 amžiaus grupėje ir bendroje įskaitoje tarp suaugusių.  Antroji vieta K1M klasėje suaugusiųjų grupėje taip pat atiteko kauniečiui  daugkartiniam jaunių čempionui Kiprui Talačkai. Puikiai  K1M klasėje U-14 amžiaus grupėje pasirodė ir jaunieji BSK „Regesa“ klubo sportininkai užėmę visas prizines vietas, pirmas – Kornelijus Daunoras, antras- Adrijus Averkinas, trečiąją vietą užėmė Rokas Popiera.

Baigėsi ir 2021 m Kauno miesto baidarių slalomo čempionatas

Rudenine tradicija tapusį Kauno miesto baidarių slalomo čempionatą, vykstantį Nemuno upėje Kaune,  organizavo baidarių slalomo klubas „Regesa“.  Šiais metais čempionate be Kauno BSK „Regesos“, Vilniaus „Regatos“ bei „Vandens labirinto“ dalyvavo ir dviejų Latvijos klubų Valmieros VSA bei Baldones sportininkai. Kartu vyko ir Lietuvos moksleivių lygos baigiamojo III etapo varžybos.

Kauno miesto čempionatą K1M klasėje trečią vietą užėmė kaunietis Vėjas Pranskūnas. K1W klasėje pirmąją vietą iškovojo Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova, antra liko Liudvika, Kubiliūtė, trečia Kornelija Gelažiūtė.

LML  (Lietuvos moksleivių lygos) baigiamojo III etapo varžybose K1M klasėje daugiausiai prizinių vietų iškovojo trasos šeimininkai kauniečiai.
K-1M klaseje U-18 amžiaus grupėje pirmąją vietą iškovojo Vėjas Prankūnas, antrąją Alberts Plucis, trečioji vieta atiteko Vilandui Stasiulevičiui.
U-16 amžiaus grupėje nugalėjo Vilandas Stasiulevičius, antrasis buvo Edgars Lucans, trečias Dominykas Slavinskis.
U-14 amžiaus grupėje pirmasis Rokas Popiera, atrąją vietą užėmė Lauris Valtenbergs Egeland, trečią Adrijus Averkinas.
K1W klasėje konkurencija susidarė U-14 amžiaus grupėje, kurioje nugalėjo Liudvika Kubiliūtė, antra liko Kornelija Gelažiūtė, trečia Liucija Gelažiūtė.
U-12 amžiaus grupėje pirma vieta atiteko Liudvikai Kubiliūtei, antra Liucijai Kubiliūtei. C1M klasėje U-18 amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė Edgars Plucans, antrąją Dominykas Slavinskis, Emilis Varslavans. U-14 amžiaus grupėje trečias- Rokas Popiera. Šiomis varžybomis baigėsi 2021 Lietuvos moksleivių lygos varžybos, susumavus visų etapų rezultatus  Kaune bus sveikinami lygos nugalėtojai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.