2019 m. gruodžio 18 d.  2019 Kauno miesto sporto apdovanojimuose, kurie įvyko Kauno „Žalgirio arenos“ amfiteatre, buvo apdovanoti geriausieji šiose nominacijose:
Metu sporto renginys: Formulės 2“ pasaulio čempionato pirmojo etapo varžybos Kauno mariose
Metų jaunasis sportininkas (iki 18 metų): Gabrielius Savickas
Metų jaunoji sportininkė (iki 18 metų): Ugnė Juzėnaitė
Metų sportininkas/ -ė su negalia: Kristupas Van Gravrock-Goes
Metų sportininkas: Adrijus Glebauskas
Metų sportininkė: Inga Mikštaitė
Metų vyrų komanda:  Kauno salės futbolo komanda „Vytis“ 
Metų moterų komanda: Kauno „LSMU-Aistės“ 
Metų treneris/ -ė: Gediminas Varkala
O taip pat už viso gyvenimo nuopelnus sportui buvo apdovanotas kitąmet sausį 90 metų jubiliejų minėsiantis Lietuvos tinklinio patriarchas, legendinis treneris ir šios sporto šakos puoselėtojas  Vytautas Jankus.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime gerų sportinių rezultatų 2020-aisiais metais!

Plačiau apie renginį skaityti čia

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content