Vasario 16-ąją Kaunas švenčia!

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną švęskime kartu!

Vasario 16 d. 12 val. kviečiame į iškilmingą minėjimą – Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Programoje – Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimo ceremonija, jaunesniųjų karininkų kursų vadų priesaika bei gėlių padėjimas. 12.40 val. veiksmas persikels į čia pat stovinčią sceną. Susirinkusiuosius su švente sveikins ir savo muziką dovanos Rosita Čivilytė, Monika Marija ir Linas Adomaitis.

Vasario 16-osios vakarą nuo 18 val. iki pat paryčių  kviečiame pasigrožėti šviesos instaliacijomis Senamiestyje, Laisvės alėjoje bei greta jos. Nušvitusiomis trispalvėmis pasipuoš svarbūs Kauno objektai: Vyčio skulptūra „Laisvės karys“, Rotušė, Kauno Maironio universitetinė gimnazija, Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kauno miesto savivaldybė, Simono Daukanto tiltas, M. Žilinsko dailės galerija ir „Laisvės“ statula.

Nuo 19.30 val. kviečiame stebėti apdovanojimų ceremonija „Aš – dalis Tavęs“ ir unikalų koncertą per TV3.

Renginių programa ir dar daugiau informacijos apie renginius skelbiama internete: bit.ly/V16-Kaune.

Iki pasimatymo!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content