UAB „Kauno vandenys“ informuoja!

KV darbai 04 06

UAB „Kauno vandenys“ informuoja

Gamybos skyriaus atliekami darbai:

 

Balandžio 6 d.

 

Dėl gedimo ir remonto darbų vandentiekio siurblinėje balandžio 6 d. nuo 9 val. iki 17 val. laikinai nutraukiamas vandens tiekimas – Šarkuvos g. 26. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Pagirėnų g. 2A remontuojama vandentiekio linija.

Vaškų g. 23, Baltų pr. 193 tikrinami vandentiekio tinklai, sklendės ir vandens kokybė.

Trakų g., Baltaragio g. (Rokai) tikrinami vandentiekio tinklai.

Griškabūdžio g. prieš pradedant gatvės asfaltavimo darbus tikrinami vandentiekio šuliniai.

Remontuojamas Čečėnijos fontanas.

Prancūzų g. 68 remontuojama buitinių nuotekų tinklo linija.

Taujalio g. 28, Vilniaus g. 15, A. Baranausko g., S. Lozoraičio g. 11, Pramonės pr. 9, Šiaurės pr tikrinami, remontuojami ir valomi šuliniai.

  1. Lozoraičio g. 11, Pramonės pr. 9, Šiaurės pr., Partizanų g. 38A, Jonavos g. 26A plaunami lietaus ir buitinių nuotekų tinklai.

 

 Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content