UAB ,,Kauno vandenys“ atliekami darbai

Informuojame, kad UAB „Kauno vandenys“ nuo š. m. rugsėjo 16 d. iki š. m. gruodžio 23 d. atliks vandentiekio tinklų rekonstravimo darbus Piliakalnio ir Jiesios gatvėse, Kauno mieste. Vykdant darbus galimi vandens tiekimo sutrikimai, vandens slėgio svyravimai ir galimas vandens susidrumstimas Naujamiesčio, Senamiesčio, Vilijampolės m/r, Jiesios ir Piliakalnio g. Pastebėjus vandens tiekimo sutrikimus prašome informuoti UAB „Kauno vandenys“ vandentiekio avarinę tarnybą tel. (8 37) 31 35 92.

 

ATSIPRAŠOME UŽ LAIKINUS NEPATOGUMUS

 

 

UAB ,,Kauno vandenys“ atliekami darbai:

Lapkričio 3 d.

Narsiečių g. 20, Neries krant. – vandentiekio tinklų plovimas per priešgaisrinius hidrantus;

Karaliaus Mindaugo pr. – priešgaisrinio hidranto patikra;

Palemono zona – vandens nutekėjimo patikra;

Gaižiūnų g. 76 – vandentiekio šulinio paieška ir valymas;

  1. Baršausko g. 94 – paviršinių lietaus nuotekų linijos šulinio ir išvado plovimas;

Žuvinto g. – vandentiekio tinklų, sklendžių patikra;

Jotvingių g. – paviršinių lietaus nuotekų linijos šulinėlių patikra;

Žeimenos g. 151 – buitinių nuotekų tinklų plovimas, šulinių valymas;

Aleksoto g. 3, Lakštingalų g. 19, A. Mackevičiaus g., Kovo 11-osios g. 37, V. Krėvės pr. 100 – 102 – 104 – buitinių ir paviršinių lietaus nuotekų tinklų plovimas, šulinių valymas;

Kovo 11-osios g. 37, Lakštingalų g. 19, A. Mackevičiaus g.  – tinklų televizinė diagnostika.

 

Kilus klausimams skambinti:

Klientų aptarnavimas/Avarinė tarnyba – 8 800 20 000.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content