Šv. Kalėdų šventė. Projektas „Bendravimas kuria stebuklus“!

 

Šv. Kalėdos – tai metas, kai norisi pasidalinti gerumu, šiluma, pasidžiaugti bendryste, ištarti vienas kitam šiltą žodį.

Labai smagu, kad  2021.12.04 d. Romainiuose vykęs renginys  „Šv. Kalėdų šventė“ suteikė daug džiaugsmo šventės dalyviams.

 

Renginį organizavo „Bendruomenė „Naujieji Romainiai“, finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

https://www.facebook.com/Romainiai-Naujieji-Romainiai-497845850308018

Bendruomenė „Naujieji Romainiai“ Taryba

Pirmininkė Aldona Talutienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content