Skruzdėlytės šventė Romainiuose!

Saulėtą šeštadienio rytą mažieji Romainių gyventojai, kartu su tėveliais ir seneliais atvyko į Skruzdėlytės šventę, Romainių atokvėpio (vaikų žaidimų, sporto ir laisvalaikio) aikštelėje.

Visi gavo dovanų – padidinimo stiklą, per kurį stebėjo skruzdėlyno gyvenimą, atsakinėjo į viktorinos klausimus, klaidžiojo po mišką, rinkdami įvairiaspalvius medžių lapus, žaidė aktyvius žaidimus.

Šventė buvo smagi!

Dalinamės šventės akimirkomis.

https://www.facebook.com/Romainiai-Naujieji-Romainiai-497845850308018

Pagarbiai,

Bendruomenė „Naujieji Romainiai“ Taryba

Daiva Driaunienė, 8 67051606

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content