Skelbiamas švarinimosi konkursas „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“. Organizatorius – Europos Parlamento narys Liudas Mažylis.

Mieli bendrapiliečiai,

Pavasarį įprasta švarintis, net karantinas nesustabdė darbščių ir neabejingų žmonių. Matau renkančius šiukšles ne tik savo kiemuose, bet ir parkuose, pasivaikščiojimų vietose, pakelėse, pakrantėse…

Tačiau keliaudamas dviračiu ar pėsčiomis randu primėtytų tuščių kavos indelių, šokoladų ir cigarečių pakelių…

Aš, Liudas Mažylis, noriu prisidėti prie aplinkos švarinimo darbų!

 

Kaip Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komiteto narys Europos Parlamente, skelbiu nuotraukų su aprašymu akciją „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“.

Jums tereikia nusipaveiksluoti ar nupaveiksluoti aplinkos švarinimo darbus VIEŠOJE VIETOJE (pajūryje, paežeryje, piliakalnyje ir t. t.,) dirbančius moksleivius, pavienius asmenis, šeimas, jaunuolius, besilaikančius saugaus atstumo.

Kūrybingai aprašykite akciją, kurią nupaveikslavote. Aprašyme būtinai nurodykite akcijos dalyvius, vietą ir laiką.

PASTABA: Galite siųsti ar kelti nuotraukas bei jų aprašymus ne tik iš būsimų veiklų iki Europos dienos, bet ir bendrai iš viso šių metų laikotarpio! Įkelkite nuotrauką ir įrašą į:

Arba

 

Akcija vyksta iki gegužės 9-osios – Europos dienos.

Europos dienos proga paskelbsiu 5 (penkis) akcijos nugalėtojus, kuriems įsteigiau ypatingus prizus. Visiems akcijos dalyviams bus išsiųstos padėkos.

 

Vertinimo kriterijai: kūrybiškumas ir originalumas.

Kviečiu dalyvauti aplinkos švarinimo akcijoje, juk Europa prasideda nuo mūsų, o ambicingi tikslai – nuo vietinio pilietiškumo.

 

Nugalėtojai gegužės 9-ąją bus paskelbti interneto svetainėje https://liudasmazylis.lt/ ir „Facebook“  https://www.facebook.com/mazylis.liudas

bei renginio „ŠVARI LIETUVA – ŠVARI EUROPA“ paskyroje.

Prizai nugalėtojams bus išsiųsti paštu po konkurso pabaigos.

 

KITOS KONKURSO SĄLYGOS

 

Dalyviai, pateikdami kūrinį konkursui, sutinka, kad jų asmeniniai duomenys būtų naudojami tiek, kiek tai būtina šiam konkursui įgyvendinti.
Dalyviai sutinka, kad jų konkursiniai darbai būtų eksponuojami viešai.
Konkurso organizatorius pasilieka teisę darbus skelbti, eksponuoti savo nuožiūra, neišmokėdamas autoriams honoraro.

 

Europos Parlamento narys Liudas Mažylis

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content