„ŠILAINIŲ RADIJAS“ – kviečia kartu kurti radijo programas!

Silainiai Flyer A4

 

„ŠILAINIŲ RADIJAS“ – kviečia kartu kurti radijo programas!

Lapkričio mėnesį menininkės iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės kviečia Šilainių gyventojus dalintis patirtimis, istorijomis, anekdotais, dainomis, receptais, eilėraščiais ir visais kitais patyrimais, kurie jiems yra svarbūs.

 

„ŠILAINIŲ RADIJAS“ – tai garso ir radijo projektas, kuriamas bendradarbiaujant su Šilainių gyventojais. Tranliacijos vyks per „Palangos gatvės radiją“ interneto „bangomis“ (PSR – www.palanga.live – tai „pasidaryk pats“ bendruomenės radijo platforma, įsikūrusi Vilniuje).

 

„Šis projektas – tai platforma skirta švęsti gyvenimą Šilainiuose. Radijo formatas pasirinktas neatsitiktinai – tai medija padedanti sujungti žmones, išlaikant saugų atstumą, todėl procese gali saugiai dalyvauti visi norintys“ – sako viena iš projekto sumanytojų menininkė Evelina Šimkutė.

 

Visą Lapkričio mėnesį Šilainiuose vyks lauko darbai ir įrašų kūrimo sesijos, bei garso dirbtuvės. Paskelbtas atviras kvietimas skaitmeniniam audio turinio kūrimui, kuriami „įvietinti“ audio įrašai. Šių įrašų segmentai bus transliuojami interneto bangomis per „Palangos gatvės radiją“.

 

Didysis projekto pristatymas vyks gruodžio 3 d. Kauno Vinco Kudirkos bibliotekos Šilainių padalinyje, kuris vienai dienai pavirs „Radijo stotele“ ir pakvies visus norinčius stebėti kaip gimsta radijo programa ir kaip ji pasiekia klausytojus, bei tapti neatskiriama šio proceso dalimi.

 

Visų susidomėjusių laukiame garso dirbtuvėse:

 

Lapkričio 3 d. Trečiadienį 15:30 – 19:00

Lapkričio 4 d. Ketvirtadienį 15:30 – 19:00

Lapkričio 6 d. Šeštadienį 11:30 – 15:00

Lapkričio 7 d. Sekmadienį 11:30 – 16:00

 

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų pr. 51)

 

Projekto sumanytojos: Samantha Lippett (JK) – menininkė ir kuratorė, dirbanti alternatyvaus švietimo, bendradarbiavimo ir bendruomenės kūrimo projektuose, Julija Lečaitė – garso kuratorė ir bendruomenės radijo ekspertė, bei Šilainiuose gyvenanti menininkė ir kultūros prodiuserė Evelina Šimkutė – dirbanti su socialiai angažuotu menu ir kūrybine vietokūros praktika.

 

Daugiau informacijos: https://silainiaiproject.com/

 

ŠILAINIŲ RADIJAS: garso dirbtuvės

https://www.facebook.com/events/2103938989759825

ŠILAINIŲ RADIJAS

https://www.facebook.com/events/260195262704191

 

——-

Šilainių radijas – sukurkime radijo programą kartu!

 

——-

 

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

 

Organizuoja: Šilainiai Project ir Palanga Street Radio

 

Partneris: Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

 

Projekto koordinatorė Urtė Grigaliūnaitė

tel.: +370 692 70806

silainiuradijas@gmail.com

www.silainiaiproject.com

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content