SAUGI KAIMYNYSTĖ

Mus supančios aplinkos saugumas turėtų būti aktualus kiekvienam piliečiui, nes vien tik seniūnijos ar policijos veiklos, užtikrinant gyventojų saugumą, nepakanka. Labai svarbi pilietinė iniciatyva, noras dirbti iš vien su savivaldos bei teisėsaugos institucijomis, kaimynais, bendruomene, labai svarbus kiekvieno gyventojo indėlis į saugios gyvenamosios aplinkos kūrimą.

Dainavos seniūnijos teritorijoje Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai A. Malajevienė  ir E. Pliokštys organizavo V. Krėvės pr. 5 namų (19; 21; 23; 25; 27) gyventojų susitikimą. Šio susitikimo metu buvo pristatyta saugios kaimynystės idėja.

2018-11-26 buvo pasirašyti susitarimai dėl saugios kaimynystės. Susitarimus pasirašė: Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato viršininkas Stanislovas Zaikinas, Dainavos seniūnijos seniūnė Elena Skirmantienė,  V. Krėvės pr. 19; 21; 23; 25; 27 namų Saugios kaimynystės grupių koordinatoriais.

„Matome, kad šie žmonės tikrai pasiruošę dirbti kartu, yra veiklūs ir atsakingi. Tikimės, kad drauge sukursime aplinką, kurioje saugu ir gera gyventi“, – sakė pareigūnai.

Tikimės gyventojų pilietinės iniciatyvos ir noro dirbti išvien su savivaldos bei teisėsaugos institucijomis, kaimynais, bendruomene, todėl kviečiame burtis į saugios kaimynystės grupes.

 

Skip to content