Projektas „Spalvotas gyvenimas“

 

Birželio 1 d. kartu su Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS) planuojame projektą „Spalvotas gyvenimas“, kuris bus skirtas Tarptautinėms jaunimo dienoms bei Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Projektas vienu metu vyks Kauno mieste ir Jungtinėje Karalystėje.

 

Spalvotas gyvenimas – tai projektas, vykęs Kaune kelis metus iš eilės nuo 2005 metų, suburiantis skirtingus žmones bendrai veiklai, suteikiantis gyvumo ir spalvingumo viešosioms erdvėms Kaune. „Spalvotas gyvenimas“ skirtas atnaujinti miesto erdves ir paskatinti žmones aktyviai imtis veiksmų puoselėjant savo miestą.

Šio projekto metu kviečiame miestiečius ir jaunimą prisidėti savo darbu – dažant mokyklų, darželių, vaikų namų ar bendruomenines žaidimų aikšteles, miesto suoliukus, viešus ar privačius pastatus, gatves ir kitas viešąsias erdves Kaune, taip pat į projekto veiklas skatiname įsitraukti ir mokinius, įvairaus amžiaus vaikus.

Jei susidomėjote projektu, su nekantrumu lauksime iš Jūsų žinių, dėl tolimesnio bendravimo ir susitikimo, kur galėtume plačiau viską aptarti.

 

Kreiptis:

Judita Snukiškytė

Tel. nr. +37062913083

El.p. judita.snukiskyte@jci.lt

 

2019 President of JCI Kaunas

www.jcikaunas.lt | www.jci.lt | www.jci.cc

 

 

 

 

Skip to content