Pažintis su Ukmergės kraštu!

2021-10-30d. Kauno Šilainių bendruomenės centro ir jo partnerių nariai turiningai praleido Ukmergėje ir jos apylinkėse. Susipažino su Ukmergės kraštotyros muziejaus eksponatais, kur sužinojo daug įdomių istorinių faktų. Saulei šviečiant pasivaikščiojo po miestą. Aplankė Siesikų dvarą. Dvaro administratorius aprodė visas menes, pasidalino būsimais pilies atstatymo planais. Pasigrožėję Siesikų ežero vaizdais, kelias valandas praleido lėtojo turizmo atstovų, menininko Česlovo ir biochemikės Rūtos Lukenskų namuose. Čia jų laukė postavangardas ir tradicinių valgių ypatybės – dvi edukacinės programos: „Kalendorinės vaišės“ ir „Antras daiktų gyvenimas“, paskaita „Asambliažas lietuviškai“ , praktinis seminaras „Meno objekto sukūrimas“. Dėkingi Aldonai Urbaitei, Audriui Matulaičiui, Rūtai ir Česlovui Lukenskams už suteiktas žinias ir nuoširdų kauniečių priėmimą. Vėlų vakarą kauniečiai grįžo namo.

Kelionė dalinai finansuota SADM pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2021-10-15d. sutartis Nr. SRB-530.

Kelionės akimirkos žemiau pateiktoje nuorodoje.

Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras: Pažintis su Ukmergės kraštu (silainiubendruomenescentras.blogspot.com)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content