PAPLŪDIMIO  TINKLINIO  TURNYRAS  ROMAINIUOSE.

PAPLŪDIMIO  TINKLINIO  TURNYRAS  ROMAINIUOSE

Praėjusį savaitgalį, liepos 3d. Romainiuose vyko, jau tapęs tradiciniu, paplūdimio tinklinio turnyras Joninių taurėms laimėti.

Pirmajame etape varžėsi „Senjorai 60+“.

Vilnių atstovavo stipri „ Kuro aparatūros“ komanda. Dzūkijos atstovai – Alytaus „Dzūkija“. Kauno miesto komandos –„Šilainiai“ ir Šilainių seniūnijos „Rinktinė“. Kovos tinklinio aikštelėje vyko atkakliai dėl kiekvieno taško. Ryte žaisti buvo lengva ir malonu. Saulutei kylant aukštyn oras kaito. Tinklinio žaidėjai braukė prakaitą, bet varžybų entuziazmas neišblėso. Po 4-ių valandų kovų,  komandos – prizininkės išsirikiavo sekančia tvarka:

  • 1 – a vieta – „Kuro aparatūra“ , Vilnius
  • 2 – a vieta – „Šilainiai“, Kaunas
  • 3 – ia vieta – „Dzūkija“, Alytus

Pasibaigus varžyboms, Romainių bendruomenės centro tarybos pirmininkė Aušra Misiūnaitė komandoms – prizininkėms įteikė Kauno miesto savivaldybės Šilainių seniūnijos įsteigtus Joninių turnyro medalius ir taures, bei Romainių gyventojo Algirdo Kemčio įsteigtus prizus. Komanda, kuri netapo prizininke, taip pat buvo apdovanota.

Šios varžybos buvo tik pirmas Joninių taurės turnyro etapas. Atslūgus karščiams ir esant palankiai pandeminei situacijai, varžybos bus tęsiamos Jaunimo bei Suaugusiųjų grupėse.

 

Varžybų vykdytojas J.Palevičius

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content