Panemunės seniūnijos bendruomenių centrų 2018 m. vykdytų projektų ataskaitos

Panemunės seniūnijai pateiktos projektų „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ vykdymo ataskaitos:

Panemunės bendruomenės centro projektas ,,Kelti pilietinį aktyvumą ir priimti sveikos gyvensenos iššūkius“ PBC_3 priedas PBC_4 priedas

Rokų bendruomenės centro projektas ,,Lietuvos šimtmečio Kalėdos Rokuose“ RBC_3 priedas RBC_4 priedas

Su ataskaitomis galite susipažinti Panemunės seniūnijoje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content