Panemunės seniūnijoje 2017-08-01 d. įkurta dar viena saugios kaimynystės grupė

Panemunės seniūnijoje 2017-08-01 d. įkurta dar viena saugios kaimynystės grupė. Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės PK viršininkas Giedrius Klimavičius, Panemunės seniūno pavaduotoja Loreta Knėpienė ir Astravo gatvės gyventojų atstovė   pasirašė saugios kaimynystės susitarimą.

Susitikime taip pat dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų viršininkė Agnė Greblikaitė, bendruomenės pareigūnė Rasa Zinkevičienė, Panemunės seniūnijos vyr. specialistas Mindaugas Vinciūnas. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs seniūnijos bendruomenės saugumo klausimai.

Statistika rodo, kad aktyviems gyventojams ėmusis veiksmų, galimybės atsirasti turtiniams nusiskaltimams mažėja. Atlikus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato prižiūrimos teritorijos užregistruotų įvykių analizę per 2017 m. pirmą pusmetį, nustatyta, kad tose teritorijose kur veikia saugios kaimynystės grupės pranešimų dėl galimai įvykdytų turtinių nusikaltimų beveik nėra. Taigi saugios kaimynystės iniciatyva tai  savotiška gyvenamojo būsto savininkų apsidraudimo forma, kuri yra išties veiksminga.

„Saugi kaimynystė – tai veikla, kuri vienija gyvenamojo rajono, gyvenvietės ar namo gyventojus ir kuria siekiama užtikrinti savo gyvenamosios aplinkos saugumą. Tai gyvenamosios aplinkos stebėjimas, gyventojų patruliavimas, organizuojami gyventojų susirinkimai, bendradarbiaujama su policija, sprendžiant vietos saugumo problemas“ – susitikimo metu kalbėjo bendruomenės pareigūnai, tikėdamiesi kad ši iniciatyva  padės išvengti nusikaltimų, suteiks informacijos apie konkrečioje teritorijoje vyraujančius nusikaltimus, užtikrins glaudesnį kaimynų bendravimą ir partnerystę su policijos pareigūnais.

Dėl saugios kaimynystės grupių susisiekite su Panemunės seniūnija, tel.  74 95 09 arba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos grupės pareigūnai s- tel.  30 30 09; mob. tel.  8 606 72833.

Skip to content