NEMOKAMĄ ŠEIMŲ ŠVENTĘ

Mieli bendruomenės nariai,

AJSOLUTIONS kviečia jus apsilankyti naujuose savo namuose ir dovanoja jums NEMOKAMĄ ŠEIMŲ ŠVENTĘ kuri vyks Spalio 10 d., nuo 10 val. Baltijos g. 2A.

Tik jums ir tik dėl jūsų “STUDIJA 360” padovanos išskirtines profesionalių trenerių vedamas treniruotes Jums ir Jūsų mažiesiems.

Nepakartojamą reginį surengs mergaičių grožio ir estetikos mokykla „ANA“ ,kartu su mūsų mažaisiais modeliukais. Renginio metu veiks nemokama mergaičių kirpyklėlė,kurioje mažosios princesės galės įsikūnyti į savo svajonių personažus. Tai pat tėveliai galės susipažinti su pažangiomis, NASA mokslininkų sukurtomis plaukų priežiūros priemonėmis skirtoms išskirtinai tik grožio salonams.

Ir tai tik maža dalis to kuo norime jus nudžiuginti, vaikų dienos centro „KAKTUSAS„ pristatymas kuriame vaikučius lavins Fizinės medicinos ir rebilitacijos specialistai, logopedai, muzikos pedagogai ir daug kitų specialistų kurių pagrindinis uždavinys užauginti vaikus kūrybingomis, turtingomis asmenybėmis JUMS PIRMIESIEMS pristatys savo veiklą ir patalpas.

Renginio metu veiks batutas, ir kitos atrakcijos sukurtos Asmeniškai jums.

LAUKIAME JŪSŲ!

Kontaktai pasiteirauti.: Tel. nr. 86
el.paštas : juste@ajsolutions.lt

Skip to content