MERAS SVEIKINO ŠIMTO METŲ SULAUKUSĮ DAINAVOS SENIŪNIJOS GYVENTOJĄ

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse šimto metų jubiliejų švenčiantį kaunietį  Gubertą Mačiulevičių sveikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno miesto tarybos narė prof. Rasa Šnapštienė, Kauno miesto mero patarėja dr. Irena Segalovičienė ir Dainavos seniūno pavaduotoja Irma Vasiliauskienė.

Aplinkinius stebinantis savo energija ir šviesiu protu, Kaune daugiau nei 50 metų gyvenantis senolis tikina, kad jo ilgaamžiškumo paslaptis yra vėlyva santuoka ir sumuštiniai su česnaku. Pasak šimtamečio sūnaus, senolis visada mėgdavo daug vaikščioti pėsčiomis ir iki šiol pas gydytojus važiuoja troleibusu vienas.

„Linkiu dar ilgai išlikti energingu ir džiaugtis gyvenimu“, – linkėjo senolį ketvirtadienį pasveikinęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Senelis mėgsta žaisti šaškėmis. Kai buvau mažytė, senelis leisdavo man laimėti. Bet prieš porą savaičių žaidėme ir vis tiek pralaimėjau, nors atrodo esu protinga medicinos studentė“, – juokavo šimtamečio anūkė.

Utenoje gimęs G. Mačiulevičius užaugino du vaikus ir dabar džiaugiasi trimis anūkais bei dviem proanūkiais.

Susižavėjimo svečių vizitu neslėpė šimtamečio sūnus: „Labai patiko Jūsų kuklumas, myliu tokius žmones. Tėtis liko apžavėtas šilta vizito atmosfera“, teigė Audrius Mačiulevičius.

2016-03-10 šimtametis

Skip to content