Maloniai kviečiame į Dalės Kverevičiūtės fotodrobių parodą „Eiliuotos Akimirkos“!

Šeštadienį , balandžio 2d. 12 val., Baltų pr. 51, Šilainių bibliotekoje, pristatysime KŠBC ir „Eivenos“ narės Dalės Kverevičiūtės fotodrobių parodą „Eiliuotos Akimirkos“, su 10 poetų sukurtomis eilėmis šiems paveikslams.

Eiles parodai kūrė: Julija Augustauskienė Rudenė; Irena Jecevičienė-Žukauskaitė; Dalia Kružikaitė-Sakalauskienė; Rita Juškevičiūtė-Mockeliūnienė; Vida Jurkienė; Nerijus Drūlia, Virginija Ruškienė; Aurika Navickienė; Alvyra Pieterytė-Sventickienė; Zenė Sadauskaitė.

Kviečiame visus į pasimatymą su fotomenininke D. Kverevičiūte, poetais, bendruomenės centro nariais ir bičiuliais.  Tuo akis pradžiuginsime, ausis pamolinisime ir  gyvai susitiksime.

Rima Andriulionienė

868213848

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content