LIETUVOS RESPUBLIKOS ENERGETIKOS MINISTERIJOS INFORMACIJA APIE PLANUOJAMĄ TEIKTI PARAMĄ INDIVIDUALIŲ NAMŲ SAVININKAMS

Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Siekdami didinti informacijos sklaidą apie planuojamą teikti paramą individualių namų savininkams, siunčiame apibendrintą informaciją apie paramos priemones ir prašome Jūsų asociacijos pagalbos persiunčiant savo asociacijos nariams šį raštą su pridedama informacija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilus klausimams prašome kreiptis Energetikos ministerijos specialistus:

  • dėl paramos kečiant biokuro katilus – Reda Lichadziauskienė, tel. (8 5) 203 4679 papild. 6, el. p. lichadziauskiene@enmin.lt;
  • dėl paramos saulės elektrinėms – Sergej Garbar, tel. (8 5) 203 4667, 4, el. p. sergej.garbar@enmin.lt ir Renata Ambrazevičienė, Tel. (8 5) 203 4679 papild. 8, el. p. renata.ambrazeviciene@enmin.lt.

 

Skip to content