Kvietimas į pristatymą ir pikniką Šilainių bendruomenės soduose.

ŠILAINIU BENDRUOMENES SODAI

K V I E T I M A S

KVIEČIAME JUS Į PRISTATYMĄ IR PIKNIKĄ, VYKSIANTĮ BIRŽELIO 27 D. 18:30 VAL. KAUNO VIII FORTO SLĖNYJE ESANČIUOSE ŠILAINIŲ BENDRUOMENĖS SODUOSE.

RENGINIO METU GALĖSITE:

  • IŠGIRSTI TALINO “LASNAIDEE” ORGANIZACIJOS PRISTATYMĄ APIE BENDRUOMENĖS DARŽĄ 120000 GYVENTOJŲ TURINČIAME DAUGIABUČIŲ RAJONE LASNAMAE.
  • SUSIPAŽINTI SU ŠILAINIŲ SODAIS IR SODININKAIS;
  • PASKANAUTI VIETOJE UŽAUGINTŲ SODO GĖRYBIŲ.

JEI ŠI DATA JUMS NĖRA TINKAMA, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI, SUDERINSIME PAŽINTINĖS EKSKURSIJOS LAIKĄ JUMS PATOGIU METU.

PAGARBIAI, ŠILAINIŲ SODŲ KOMANDA.

 

Šilainių miesto sodininkystės bendruomenė bendradarbiauja su VšĮ “Kauno Tvirtovės parku” pritaikant VIII forto teritoriją visuomenės poreikiams, skatinant sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą ir bendruomenės užimtumą.

Puoselėjant darną tarp žmonių, gamtos ir paveldo.

„Myliu žemę. Kai šilta, kasdien būnu apie keturias valandas. Grynas oras. Ten pasiilsiu, atsigaunu. Soduose aš prasiilginu gyvenimą.“ Senjorė Ona – Zita

 

Į SODUS PATOGIAUSIA PATEKTI NUSILEIDUS LAIPTUKAIS TIES ŽAIBO G. 26 NAMU. 

REKOMENDUOJAMA SPORTINĖ AVALYNĖ.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS

TEL: 8-621-56879         FB: SILAINIUSODAI

BŪTUME DĖKINGI, JEI APIE DALYVAVIMĄ PRANEŠTUMĖTE EL. PAŠTU: SILAINIAI@OUTLOOK.COM

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content