Kviečiame švęsti Tarptautinę laimės dieną kartu!


 

laimes diena2021_kvietimas

 

„Kaunas 2022“ komanda kovo 20 d. kviečia kūrybiškai švęsti Tarptautinę laimės dieną kartu!

Šiemet kviečiame švęsti Laimės dieną bei daugiau dėmesio skirti savo emocijoms ir jausmams, kartu atrasti būdų kaip praskaidrinti dabartinę kasdienybę. Šių metų Laimės diena – tiesiog puiki proga visiems kartu pakilti nuo sofų ir pasitikti pavasarišką saulę!

Ar jūs pasiruošę pakilti? Tuomet apie savo sumanymus ir norą dalyvauti iki kovo 5 d. praneškite el. paštu – irute@kaunas2022.eu.

Nepamirškite užpildyti registracijos formos: tiny.cc/LaimesDiena

Daugiau informacijos apie registraciją rasite laiško apačioje prisegtame kvietime.

Laimingos dienos!

Laimės dienos 2021 koordinatorė
https://www.laimesdiena.lt/laimes diena2021_kvietimas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content