Kviečiame dalyvauti dirbtuvių ciklo „Žaliuojantys Šilainiai“ dienose.

Artėjant Klimato savaitei, norime jus pakviesti prisidėti prie gražių žaliųjų iniciatyvų. Gražinkime aplinką ir skatinkime bioįvairovę Šilainiuose!

 

Kviečiame Jus sudalyvauti mūsų dirbtuvių ciklo „Žaliuojantys Šilainiai“ dienose.

 

Dirbtuvių programa:

TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ VAKARAS 

LAIKAS – penktadienis, spalio 15 d., 18 val.

VIETA – Šilainių biblioteka (Baltų pr. 51)
Dirbtuvių savaitgalį pradėsime, kviesdami Šilainių bendruomenes kartu pasižiūrėti specialią lietuviškų trumpametražių filmų agentūros „Lithuanian Shorts“ programą, padiskutuoti bendromis klimato temomis apie ekologiją, gamtos saugojimą.

Bus sausainių, arbatos, kavos ir be galo įdomių trumpametražių filmų. 🙂

 

***

VISUOTINĖ BENDRUOMENIŲ TALKA – AUGALŲ LABIRINTO SODINIMAS IR MINI PARKELIO SUKŪRIMAS

LAIKAS – šeštadienis, spalio 16 d. – sekmadienis, spalio 17 d., 13:00-17:30 val.

VIETA –  priešais Baltijos g. 2 daugiabutį esančioje pievoje, netoli Žemaičių pl. 19 Circle K

APRAŠYMAS – Siekdami praturtinti vieną iš Šilainių žaliųjų erdvių, drauge su vietos gyventojais sodinsime bioįvairovės labirintą. Labirintas, suformuotas iš įvairių kvapnių ir spalvingų augalų, taps namais smulkioms rūšims ir tuo pačiu kvies į pasivaikščiojimą mažus ir didelius Šilainių gyventojus. Atėjus pavasariui, labirintas bus matomas pro jį supančių daugiaaukščių langus, ir taps viena iš „Šilainiai urban eco“ festivalio dalių. Augalų labirinte atsiras informacinė-edukacinė lenta, pirmųjų dirbtuvių pagaminti suoliukas, 5 vabzdžių viešbučiai.

Laukia nuostabūs menininkai kartu su sausainiais, arbata ir kava. Jei norėtumėte pavaišinti kitus, galite atsinešti ko skanaus ir Jūs. 🙂

 

Būsime labai dėkingi, jei pasidalinsite šiuo kvietimu su kaimynais ir draugais.

 

Kviečiame visus, Šilainių žaliąsias erdves puoselėjančius gyventojus, sudalyvauti dirbtuvėse! 

 

Linkėjimai | Best wishes

Gabrielė Janilionytė

„Žaliuojantys Šilainiai“ projektų vadovė | “Green Silainiai“ project manager

Phone: +370 600 63562

https://fb.me/e/TTVT2Buv

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content