Kviečiame bendruomenę dalyvauti ,,Fluxus Labas! Bendruomeninės iniciatyvos”!

Turite kūrybišką idėją, kaip atrasti savo vietos savastį, bendruomeninėmis iniciatyvomis siekiate apjungti kuo skirtingesnes auditorijas, o gal norite „išjudėti” iš kasdienybės? Tuomet šis kvietimas jums!

Fluxus Labas! Atviros bendruomeninės iniciatyvos – tai erdvė, kurioje bendruomeniniai sumanymai įgyvendinami kūrybiškomis ir šiuolaikinėms priemonėmis, o atrankos ir įgyvendinimo procesuose dalyvauja pačios bendruomenės. Kvietimas atviras iki kovo 15 d. Tad susitikite su savo bendruomene ir paraiškas pildykite jau dabar!

Daugiau informacijos rasite čia:

https://www.visikaipvienas.eu/atviri_kvietimai/fluxus-labas-bendruomenines-iniciatyvos/

Kas gali dalyvauti?

  1. Formalios ir neformalios Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenės ir bendruomeninės iniciatyvos, kurių tikslas – suaktyvinti ir įtraukti vietos  bendruomenę į kultūrinių veiklų kūrimo ir įgyvendinimo procesą;
  2. Fiziniai asmenys ir asmenų grupės norinčios kurti kūrybiškumu grįstose Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenėse, užtikrinant bendrakūrybos, savanorystės ir bendradarbystės principus.

Turite klausimų? Susitikime čia:

Atviras informacinis susitikimas – Kovo 5 d. 18:00 Tempo erdvė, Daukšos g. 34 (IIIa.), Kaunas

Susitikimui registruokitės čia: https://bit.ly/32g74yb

Taip pat kviečiame registruotis individualioms konsultacijoms, kurios vyks kovo 9 d. Kaunas 2022 biure, Laisvės al. 36.  Konsultacijoms registruokitės čia:  https://doodle.com/poll/f3cc3ncc4hwkrwma

Skip to content