Koncertas „Gimę Kaune, išgarsėję pasaulyje: koncertas brolių Oskaro ir Hermano Minkovskių atminimui“

 

Kauno žydų bendruomenės  organizuojamas koncertas „Gimę Kaune, išgarsėję pasaulyje: koncertas brolių Oskaro ir Hermano Minkovskių atminimui“ vyks lapkričio 22 d. 18 val. 

Kauno valstybinėje filharmonijoje (E. Ožeškienės g. 12)

Koncerte skambės litvakų ir šiuolaikinių Izraelio kompozitorių kūriniai, atliekami Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas)

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Koncertą organizuoja: Kauno žydų bendruomenė

Koncertą finansuoja:

Kauno m. savivaldybė

Tautinių mažumų departamentas prie LRV

Geros valios fondas

Informacinis partneris: dienraštis „Kauno diena“

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija, užpildant elektroninę formą:

https://forms.gle/modjciNNQ1eaixHt7

umenta1

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content