Kelionės į Biržus įspūdžiai!

2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

Pažintinė kelionė į Biržų kraštą

     Ankstyvą šeštadienio rytą 40 šilainiškių ir jiems artimų draugų,  klegėdami ir džiugiai nusiteikę, sėdo į autobusą ir pajudėjo link Biržų… Smagu tęsti KŠBC tradiciją- bent kartą metuose- išvykti visai dienai į kelionę po Lietuvą. Biržų krašte aplankysime muziejų |Sėla“, pasižvalgysime po Biržus, ilgiausiu tiltu per ežerą pasieksime Astravo dvarą,  apeisme karstines įgriuvas, Karvės olą, grožėsimės karstiniais ežerėliais nuo Kirkilų apžvalgos bokšto.  Pietausime Kirkilų bendruomenės centre, susipažinsime su Kirkilų pramogų centru: kanapių labirintu, gravitacijos pojūčiais, pamatysime kaip ruošiamasi Helovynui. Kelias valandas praleisime Sodeliškių dvaro sodyboje. Ten daug įdomaus : vienintelis veikiantis vėjo malūnas Lietuvoje,  edukacija  „Grūdo kelias“,  sodybos istorija, turtingos technikos, padargų ekspozicijos, graži aplinka poilsiui…

 

Išvykome kupini išvardintų lūkesčių, kurie mūsų tikrai neapvylė. Praturtėjome  žiniomis apie Biržų kraštą, vaišinomės tautinio paveldo produktais, akys grožėjosi daugybe nenupasakojamo grožio, auksinio rudens peizažais, širdis džiaugėsi bendryste, laisve, puikia kompanija ir naujomis  pažintimis. Sutemus, vėlokai grįžome laimingi, turiningai praleidę dieną ir pailsėję.

Kelionės dalinis rėmėjas : Socialinės  apsaugos ir darbo ministerija pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, KŠBC projektas Nr. SRB – 511 „Kuriantys Šilainiai“.

 

 

Kelionės akimirkos įamžintos nuotraukose. Spausti https://photos.app.goo.gl/iX1MKgWLsnMExpGy5.

Kelionės filmuota santrauka

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content