Kaune veikia internetinė salių nuomos sistema

Sporto mėgėjų patogumui sukurta internetinė salių nuomos sistema kursportuoti.kaunas.lt. Šiuo metu galima rinktis iš daugiau kaip 100 sporto salių įvairiose Kauno miesto mokyklose, tačiau šis sąrašas dar plėsis. Tikimasi, kad tai palengvins laisvų erdvių paieškas.
Ši nuomos sistema užtikrins  greitesnį, paprastesnį ir patogesnį sporto salių ir kitų visiems prieinamų erdvių užsakymą. Trumpalaikė sporto erdvių nuoma mokyklose bus galima tik laisvu metu, kad tai nesikirstų su ugdymo procesais ir neturėtų jokios įtakos moksleivių poreikiams.
Interneto svetainėje kursportuoti.kaunas.lt kauniečiai jau dabar gali pamatyti daugumos miesto mokyklų sporto erdves, jų užimtumą ir laisvus laikus. Pirmą kartą rezervuojant norimą laiką reikės užsiregistruoti naudojantis Elektroninių valdžios vartų sistema. Vėliau bus galima susikurti savo paskyrą.
Užsisakius salę patariama susisiekti su mokyklos atstovais ir pasitikslinti ar viskas pavyko sklandžiai. Prie nuomojamų salių yra nurodyti švietimo įstaigos kontaktai.
Atėjus į salę pirmiausia patariama įdėmiai apžiūrėti sporto inventorių. Apie sulūžusį ar kitaip sugadintą ir naudoti netinkamą inventorių ar įrangą reikia nedelsiant pranešti mokyklos atstovui. Visų prašome saugoti ir gerbti mokyklų turtą.
Šiuo metu galima išsinuomoti mokyklų sporto ir aktų sales, tačiau ateityje numatyta pasiūlyti ir sporto aikštynus. Nuo vasario sporto erdves bus galima išsinuomoti ir savaitgaliais.
Pastebėjimus, pasiūlymus, pranešimus apie taisytinas sporto salių rezervacijos sistemos vietas prašome siųsti elektroniniu paštu sporto.skyrius@kaunas.lt.

Skip to content