Kaunas 2022 bendruomenių programa Fluxus Labas! kviečia Jus registruotis į nemokamą ekskursiją po Kauno daugiabučių kiemus, kur praūžė Fluxus!

 

Kaunas 2022 bendruomenių programa Fluxus Labas! kviečia Jus registruotis į nemokamą ekskursiją po Kauno daugiabučių kiemus, kur praūžė Fluxus!

 

Šį savaitgalį leisimės į kelionę po Kauno ir Kauno rajono daugiabučių džiungles atrasti ten slypinčius meno kūrinius ir jų autentiškas istorijas. Ekskursijos metu aplankysim net septynis originalius Fluxus Labas! kiemus. Žaismingų sustojimų metu Kaune žinomas menininkas ir gidas Algimantas Grigas susipažindins su kiemo gyventojų ir menininkų kurtais objektais, tarp kurių – gatvės menas, mažoji architektūra bei originalūs ekologiški sprendimai. Aplankyti objektai kvies narplioti skirtingus Kauno mikrorajonų identitetus bei iššūkius, su kuriais susiduria Kauno bendruomenės nariai.

Data. Jūsų patogumui organizuojame dvi ekskursijas: lapkričio 27 ir 28 dienomis, tad kviečiame dalyvauti Jums patogiu laiku.

Laikas. Ekskursija prasideda 13:00. Trukmė: 3,5 valandos

 

Išvykimo vieta. Susitinkame prie Kauno pilies, toliau keliausime autobusu.

 

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija:  https://forms.gle/D3DQJzmdWTMxV65p9

 

Facebook renginys: Ekskursija po Fluxus Labas! Kiemus | Facebook

 

Iki susitikimo pasivažinėjime savaitgalį! 🚌

Linkėjimai! | Kind regards,

Monika Valentukonytė

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 | Kaunas – European Capital of Culture 2022
„Visi kaip vienas“ programos komunikacijos koordinatorė | „We, the people“ program communication coordinator
Tel.: +37060780443

www.kaunas2022.eu

Facebook | Instagram | YouTube | LinkedIN

#kaunas2022 #fluxuslabas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content