Kalėdinės eglutės ir meškiuko Rudnosiuko šventė!

Na ir kas kad už lango lietus ir dargana. Žiemužė ne už kalnų. Miestas jau papuošė savo žaliaskarę, metas ir Dainavos seniūnijoje įžiebti eglutę. Eglutės įžiebimo šventę Dainavos parke susibūrę  Dainavos seniūnijos gyventojai sutiko su šypsena veiduose.

Šiais metais minint Bernardo Brazdžionio 110 gimimo metines, KPBC „Dainava“ vykdė projektą „Per pasaulį keliauja žmogus“ , kurio metu Kauno miesto gyventojai įkvėpti Bernardo Brazdžionio kūrybos iškėlė idėją – sukurti Bernardo Braždžionio (slapyvardžiu Vytė Nemunėlis) meškiuko Rudnosiuko šeimynos personažų prototipą, įvardijant Dainavos simboliu.

Šventės metu buvo pristatytas naujasis Dainavos mikrorajono simbolis – meškiukas Rudnosiukas! Mažieji Dainavos mikrorajono gyventojai turėjo galimybę susipažinti su meškiuku Rudnosiuku ir visą vakarą linksminosi kartu. Šventėje taip pat nemažas būrys susirinko ir seniūnijos senjorų.

Mažuosius taip pat aplankė Kalėdų senelis, kuris iš savo sunkaus dovanų maišo kiekvieną apdovanojo saldžia dovanėle, buvo dalinamos fondo „Švieskime vaikus“ knygelės.  Renginio metu nestigo vaikų juoko ir džiaugsmo.

Dėkojame visiems dalyviams ir dalyvavusiems, jau tradicija tapusia, eglutės įžiebimo Dainavos seniūnijoje šventėje.

 

Skip to content