KAIP ATSAKINGAI ELGTIS PRIE VANDENS TELKINIŲ

KAIP ATSAKINGAI ELGTIS PRIE VANDENS TELKINIŲ

Šiltėjant orams ir įsibėgėjant vasarai, pastebimas didesnis žmonių sujudimas. Dauguma miesto gyventojų ir svečių jau laisvalaikį leidžia prie vandens telkinių, todėl dar kartą verta prisiminti saugaus elgesio taisykles prie vandens, kad galėtumėte saugiai mėgautis vasaros sezonu. Ne visada gyventojai linkę poilsiauti saugiai ir atsakingai: alkoholio vartojimas prie vandens telkinių, vairavimas apsvaigus, gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių pažeidimai, šiukšlinimas, smulkios vagystės, sukčiavimai, nelegali prekyba, tai tik dalis teisės pažeidimų, kurie padažnėja vasaros sezonu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pasitelkdami socialinius partnerius, policijos rėmėjus vykdys teisės pažeidimų ir nusikaltimų bendrąją, situacijų ir individualiąją prevenciją ir kitas prevencines priemones prie vandens telkinių Kauno apskrityje.

Pasidžiaukime kartu gražėjančia aplinka, saule vis labiau lepinančia šiltomis vasaros dienomis, dalinkimės gera nuotaika, dovanokime vienas kitam šypsenas. Saugios vasaros!

 

Skip to content