Jau rytoj, gruodžio 3 d., penktadienį nuo 10:30 įsijunkite „Palangos gatvės radiją“!

 

Jau rytoj, gruodžio 3 d., penktadienį nuo 10:30 įsijunkite „Palangos gatvės radiją“ adresu https://www.palanga.live/ .

Visą dieną skambės Šilainių balsai ir istorijos nuotoliniu būdu, o taip pat galima bus „gyvai“ patirti radijo pulsą net dviejose fizinėse radijo stotelėse Šilainiuose:

 

10:30 – 11:30 Prie skulptūros „Versmė“ (Vietinių vadinama „Drambliu“ – Šarkuvos g. 28).

16:00 – 17:00 Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje (Baltų pr. 51).

 

Adresu https://www.palanga.live/   taip pat bus galima „Šilainių radiją“ išgirsti bet kada Jums patogiu metu – tereikia paspausti mygtuką „Archive“

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/260195262704191

 

Šilainių radijas – sukurkime radijo programą kartu!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content