J.Urbšio mokyklos mokiniai Erasmus+ projekto „Environmental Green Gate Schools“ veiklose Graikijoje

                         

 

J.Urbšio mokyklos mokiniai Erasmus+ projekto „Environmental Green Gate Schools“ veiklose Graikijoje

Dainavos seniūnijos mokiniams adventas prasidėjo turininga patirtimi. Gruodžio 2-6 dienomis Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos komanda – mokytojos Džilda Railienė, Skaistė Jakienė, Kolomba Bulotienė bei šeši 6-8 klasių mokiniai – Smiltė Rainytė, Aina  Urbaitė, Inesa Kolpakovaitė, Heidė Kunickaitė, Justas Janavičius ir Redas Krivickas pradėjo savo Erasmus+ projekto „Environmental Green Gate Schools“ vizitą partnerių mokykloje Graikijoje. Projekto mokymo(si) veiklos vyko Komotini miesto mokykloje, kuri yra viena iš šio projekto partnerių.

Mokiniai ir mokytojai buvo supažindinti su mokyklos erdvėmis. Projekto komandos iš Lietuvos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Rumunijos ir Graikijos atliko namų darbų užduotis: parengė pristatymą savo šalies tradicinių patiekalų, pristatė ir sugiedojo savo šalies himną. Vėliau dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse – mokėsi gaminti prieskoninę druską, darė kalėdines dekoracijas.

Erasmus+ programos dalyviai turėjo galimybę pažinti Graikijos istoriją, kultūrą, tradicijas. Informatyvios edukacijos vyko Komotini miesto archeologijos muziejuje. Aplankė Drama miesto centrinį parką, hidroelektrinę.

Puikiomis emocijomis mokiniai noriai dalinasi su Dainavos bendruomene.

 

 

 

Skip to content