Įžiebta Didžioji Romainių Kalėdų eglė!

 

Romainiuose jau gruodžio pirmąją dieną prasidėjo Kalėdų šventimas. Įžiebta didžioji eglutė, kuri atkeliavo iš Raudondvario medelyno. Romainiškius sveikino Kalėdų Senelis, pasakų burtininkė darė stebuklus, o Sniego Seniai -besmegeniai šoko su vaikais ir dalijo mielas dovanėles: saldainių krepšelius, knygutes nuo Seimo Kalėdų Senelio, Kalėdines atvirutes iš ,,Paletti“ rėmėjų, kurias parūpino ,,Draugystės“ BC pirmininkė Danutė Maceikaitė, bilietus-kvietimus į Kalėdinį koncertą, į Žalgirio areną.

Šiemet pirmą kartą, lydimi  organizatorės Linos Samuolytės, atvyko mūsų bičiuliai iš ,,Savarankiško gyvenimo namų“. Šiai organizacijai  Romainių gyventojai jau treti metai skiria Kalėdinę paramą, pirkdami jų dailius rankdarbius.

Dalyvavo svečiai: Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja Neringa Žirlytė, Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Robertas Stanionis, Šilainių seniūno pavaduotoja Jūratė Tumynienė – visi su dovanėlėmis vaikams ir močiutėms.

Dėkojam rėmėjams ir pagalbininkams: UAB ,,Amoka“ vadovui Algirdui  Kemčiui už paramą, kolegoms Jonui Marcinkui ir Linai Čirvinskaitei.

Bet labiausiai dėkoju savo nuostabiajai ir darbščiajai Tarybai, kuri su  organizatore Sandra Klėjiene  labai atsakingai ir kruopščiai paruošė šventę, kuri baigėsi gražiu fejerverku.

 

Projektas finansuotas iš SADM programos bendruomenėms remti.

 

Romainių BC tarybos pirmininkė Violeta Visockienė

 

Skip to content