Įvykusio Lietuvos senjorų paplūdimio tinklinio čempionato Romainiuose informacija!  

Lietuvos senjorai baigia paplūdimio tinklinio sezoną Romainiuose!

           Jau tapo tradicija paskutinį rugpjūčio savaitgalį Romainių sporto aikštyne išsiaiškinti stipriausias Lietuvos paplūdimio tinklinio komandas. Praėjusį savaitgalį į Lietuvos čempionato varžybas „Senjorai-60+“ atvyko penkios komandos: Vilniaus, Šiaulių, Palangos, Gargždų ir Kauno. Šiais metais neatvyko Alytaus tinklininkai, nors pernai savo miestą atstovavo net dvi komandos. Matomai tinklininkus suviliojo Dzūkijos miškų  grybai. Į „Senjorai-70+“ čempionato varžybas atvyko tik trys komandos ir tik iš didžiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos.

Labai atkaklios varžybos vyko ,,Senjorai-60+“ grupėje. Nei viena komanda neišvengė pralaimėjimo. Trys komandos turnyrinėje lentelėje surinko vienodą taškų skaičių. Teko skaičiuoti laimėtų – pralaimėtų setų santykį – rezultatas vėl lygus. Suskaičiavus laimėtus -pralaimėtus taškus komandos išsirikiavo sekančia tvarka:

  1. “Kuro aparatūra“ Vilnius: dalyviai Romas Voišnys, Volodia Vasilec, Nikolajus Staravoitovas, Sergeij Gumeniuk.
  2. Kaunas: dalyviai Valdas Lauraitis, Arūnas Jozeliūnas, Vladislavas Gendrolec, Algis Žymantas.
  3. Palanga: dalyviai Vizgirdas Banys, Vytautas Liutkevičius, Albertas Afarian, Virginijus Daukšas.
  4. Šiauliai , 5. Gargždai

„Senjorai-70+“ varžybos vyko ne taip atkakliai. Visus varžovus gana lengvai nugalėjo Vilniaus komanda: dalyviai Vladimiras Dutovas, Moisej Racin, Bernardas Venslovas ir Sergej Gumeniuk. Antri buvo praėjusių metų čempionai kauniečiai: Kazimieras Bagdzevičius, Algis Žymantas, Petras Leonaitis, Juozas Palevičius. Trečiąją vietą užėmė pirmą kartą į čempionato varžybas atvykę klaipėdiečiai: Romualdas Daukšys, Igoris Romanovas, Aleksandras Aleksejevas.

Nugalėtojai abiejose amžiaus grupėse buvo apdovanoti Kauno miesto savivaldybės Šilainių seniūnijos įsteigtais medaliais ir taurėmis, taip pat visiems prizininkams buvo įteiktos rėmėjų ,,LAVAZZA“ dovanos.

Varžybų vykdytojas J. Palevičius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content