INFORMACINIS PRANEŠIMAS APIE NUMATOMĄ RENGTI SPECIALIOJO TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTĄ  

INFORMACINIS PRANEŠIMAS APIE NUMATOMĄ RENGTI SPECIALIOJO TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTĄ

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugomų teritorijų įstatymo 28 straipsnio 2 dalies 4 punktu, Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 30 straipsnio 2 dalimi, nustatančia, kad „specialiojo teritorijų planavimo dokumentai pradedami rengti specialiojo teritorijų planavimo dokumentą tvirtinančio subjekto sprendimu dėl specialiojo teritorijų planavimo dokumento rengimo pradžios ir planavimo tikslų, Aplinkos ministerija parengė sprendimo „Dėl Nevėžio valstybinio kraštovaizdžio draustinio tvarkymo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektą.

Įsakymo projektu nusprendžiama pradėti rengti Nevėžio valstybinio kraštovaizdžio draustinio tvarkymo planą (specialiojo planavimo dokumentą) ir nustatomi planavimo tikslai.

Su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentu galima susipažinti Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų informacinės sistemos (TAIS) projektų registravimo posistemėje (Reg. Nr. 21-25072).

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima siųsti elektroniniu paštu Aplinkos ministerijai (justina.cunderova@am.lt) iki 2021-06-09.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content