Informacija apie pradedamą rengti projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos Lenkijos ir Lietuvos valstybių sienų vystymo planą.

Pranesimas apie pradedama rengti TP dokumenta

Pranesimas apie pradedama rengti TP dokumenta

20201016 Del informacijos paviesinimo

Informacija apie pradedamą rengti projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos Lenkijos ir Lietuvos valstybių sienų – Jiesia modernizavimo susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo planą.

jurate.matuziene@litrail.lt

+370 655 77523

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content