Informacija apie naujus skiepijimo punktus!

Nors atvėsus orams, po šio savaitgalio „vakcibusų“ sezonas bus uždarytas, tačiau mieste pradės veikti keturi nauji skiepijimo punktai, kuriuose gyventojai vakciną galės gauti nemokamai. Taip pat jie ir toliau laukiami Ledo rūmų vakcinavimo centre.

 

Dalinuosi informacija, tikiu, kad ji jums bus aktuali : https://www.kaunas.lt/2021/09/naujienos/kaune-uzbaigiamas-vakcibusu-sezonas-atsidarys-keturi-nauji-skiepijimo-punktai/ J

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content