Gerumo namuose spindėjo gražiai papuošta Kalėdinė eglutė, žmonės dainavo, džiaugėsi, juokavo.

Ar tikite Šv. Kalėdų stebuklais?

Kalėdos-tai metas, kai visas pasaulis pasineria į linksmą šventinį šurmulį.
Jau tradicija tapo, kad kasmet, prieš didžiąsias šventes, bendruomenės „Naujieji Romainiai“  nariai eina aplankyti „Gerumo namų“ gyventojus, pradžiuginti juos dėmesiu, dovanoti šventinę nuotaiką.

Ir išties gerumas sušildė visus šventės dalyvius. Gerumo namuose spindėjo gražiai papuošta Kalėdinė eglutė, atvyko Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų, žmonės dainavo, džiaugėsi, juokavo.

Esame labai laimingi, kad šiais metais prie mūsų projekto prisijungė jaunų, šaunių žmonių komanda, kurie vadinasi Gerybinis projektas.
Jie filmavo, fotografavo renginį, atskubėjo nešini pačių keptais pyragais, grybukais, palepino gyventojus gardumynais iš šaltalankių.

https://www.facebook.com/497845850308018/photos/pcb.2019700914789163/2019698198122768/?type=3&theater

Pagarbiai,

Bendruomenė „Naujieji Romainiai“ Taryba

Pirmininkė Aldona Talutienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content