Gauta informacija dėl galimai žiauraus elgesio su gyvūnais, atkreipkite dėmesį!

DĖMESIO!!! Tytuvėnų gatvėje Kaune, galimai yra nuodijami gyvūnai

Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 4 str. 1 d. draudžiama žiauriai elgtis su gyvūnais ir juos kankinti, tuo tarpu Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 310 str. nurodyta, kad „Tas, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų“.

Saugokite savo augintinius, kuriuos laisvai išleidžiate į lauką šioje teritorijoje. Taip pat, pastebėjus galimai nuodingas medžiagas ar asmenį, atliekantį šiuos nusikalstamus veiksmus, prašome pranešti policijai.

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content